FABERLİC İŞ İMKANLARI

KÂRINIZ NE OLACAK? SİZ BELİRLEYİN!

Faberlic size birkaç tane işbirliği seçeneği sunmaktadır. Şirkete kayıt olduktan sonra seçimi kendiniz yaparsınız:

  • VIP alıcı olup, kaliteli güzellik, ev ve sağlık ürünlerini sürekli geçerli olan %25 indirimle alabilirsiniz.
  • Faberlic ürünlerini arkadaş ve tanıdıklarınıza sunup, onları şirkete davet ederek kârlı ve geleceği olan bir iş kurabilirsiniz.

Şirkette, yolunuzun başında geliriniz 2 bileşenden oluşur:

1. Büyük indirimle güzellik, ev ve sağlık için gereken ürünleri satın alarak, aile bütçenizin tasarrufunu sağlarsınız.

2. Müşterilerinize (arkadaş, tanıdık, iş arkadaşlarınıza) ürünleri önererek, katalog fiyatı ile Danışman fiyatı arasındaki farkı anında kâr olarak alırsınız.

Daha sonra sizin gibi ek gelirle ilgilenen kişileri davet ederek, gelir imkânlarınızı genişletebilirsiniz. İş ekibiniz büyüdükçe gelişim planınızın öngördüğü ek indirim ve bonusları alırsınız. Faberlic’teki iş stratejisi, başarılarınızın yeni statü veya kalifiyeleriyle (Müdür’den şirketin Genel İş Ortağına kadar) kaydedilmesini öngörmektedir.

Statünüz yükseldikçe gelirleriniz de yükselir. Yeni kalifiyelere ulaştıkça tüm hayallerinizi gerçekleştirme imkânı elde etmiş oluyorsunuz! Danışman olmak için ek eğitim almanıza, iş tecrübesine veya iş bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Her aşamada Eğitmen (sizi işe davet eden kişi)

FACEBOOK

TWİTTER

GOOGLE

YUKARI
WhatsApp Bizimle İletişime Geçin!
Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Nakliyat Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Ofis Taşımacılığı Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşıma Fiyatları