Faberlic Kayıt Kuralları

1. Danışmanlık için aday olan üyelerin direktör ya da önceden kayıtlı bir danışmanın önerisi alması gerekmektedir. İstisnai durumlarda şirket yeni danışmanı herhangi önceden belirlenmiş bir yapıya yönlendirebilir.

2. Şirkette danışman olabilmek için siteye kayıt yapmanız gerekir: www.faberlic.com («Partner» programından).

Yeni kişilerin sisteme kaydı sırasında Dağıtım Noktası Sahibi adayın isim, soyisim, baba adı ve doğum tarihi kimlik bilgilerini içeren bir belge ile teyit edilmek zorundadır. Aday ve yönetici kayıt prosedürünün hatasız bir şekilde yönetilmesinden sorumludur.

Yeni danışmanın kayıt prosedürünün hatalı bir şekilde gerçekleşmesi durumunda DN sorumlusu kaydın gerçekleştiği fatura döneminde belirlenen ajans komisyonu değerinde ceza öder.

3. Din, dil, ırk ve politik görüşüne bakılmaksızın arzu eden herkes şirketin danışmanı olma konumuna başvurabilir.

4. 14 yaşını doldurmuş herkes Faberlic danışmanı olabilir.

5. Faberlic danışmanı sadece 1 kayıt numarasına sahip olabilir. Akrabalar (veliler ve kardeşler) ve eşler yanlız bir yöneticiye kayıtlı olabilir veya birbirlerinin yöneticisi olabilir.

Akrabalar (veli ve kardeşler)  iki akrabanın bir numara altında kaydını belirleyen Aile kontratı bağlayabilirler, onların biri 1. numaraya sahip olurken diğeri ikinci numara sahibi olur.

6. Yeni adayın kaydı esnasında yönetici numarasında bir hata olursa, bu hatayı kayıt anından itibaren 2 fatura dönemi içerisinde gidermek mümkündür. Bunun için «Partner» proqramında “Geri bildirim iletişimi” sekmesinden dilekçe ile bildirmek gereklidir.

7. Eğer yeni danışman kayıt anından itibaren 3 fatura döneminde hiçbir özel sipariş vermemişse şirket haberdar etmede, numarasını veritabanından silme hakkını elinde tutar. Danışmanın bu durumda yeni kaydı numara silindikten sonra genel ilkelerle herhangi bir yöneticinin yapılanmasında gerçekleştirilebilir.

8. Eğer danışman özel sipariş vermis fakat bu siparislerin hiçbirini onaylamamışsa, kayıt numarası numaranın aktif olmadığı 18 fatura döneminin sonunda silinebilir.  Şirket, herhangi bir uyarı yapmaksızın kayıt numarasını silme hakkını saklı tutar. Danışmanın bu durumda yeni kaydı numara silindikten sonra herhangi bir yöneticinin yapılanmasına genel ilkeler doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

9. Danışman, kendi dilekçesi ile kendi numarasını veritabanından silebilir. Bu durumda danışman numarası silindikten 18 fatura dönemi sonrasında şirketteki faaliyetine geri dönebilir.

10. Herhangi bir sebepten dolayı danışman numarasının şirket veritabanından silinmesi durumunda («Direktör Görevleri » 7. kesit dışında) danışmanın yapılanması onun üstündeki yöneticiye devr edilir.

11. Şirkette kayıtlı olan danışmanın ikinci bir kayıt hakkı bulunmamaktadır. Danışmanın diğer yapılanmaya kaydı bulunması durumunda diğer yapılanmaya kaydolan yeni kayıt numarası silinir ve silinen numaranın bilgileri tutulmaz. Yapılanmasında tekrar kayıt tespit edilen yönetici cezalandırılır.

HIZLI ÜYELİK FORMU

FACEBOOK

TWİTTER

GOOGLE

YUKARI
WhatsApp Bizimle İletişime Geçin!
Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Nakliyat Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Ofis Taşımacılığı Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşıma Fiyatları